ПОШТА

Логін:

Пароль:

 

ОСОБИСТИЙ КАБIНЕТ

Логін:

Пароль:

   

Про компанію Новий Телеком

Інтернет провайдер Newtelecom – це ліцензований оператор з надання телекомунікаційних послуг та Ваш надійний партнер на шляху до всесвітньої мережі. Основна мета нашої компанії - зробити інтернет доступний кожному, бо до сьогоднішнього дня більшість мешканців не мали можливості високошвидкісного підключення.

Не дарма наша компанія носить ім’я «Новий телеком». У роботі ми спираємось лише на сучасні технології та тримаємо руку на пульсі розвитку всесвітніх комп’ютерних інновацій:

- житлові масиви ми підключаємо по технології FTTB;  

- приватний сектор по технології FTTH (GEPON), тобто оптичне волокно в будинок. 

Компанія Newtelecom з однаковою відповідальністю ставиться до своєї роботи незалежно від того чи необхідно підключити інтернет в приватний будинок звичайній домогосподарці, чи налаштувати доступ потужній бізнес структурі. Тому, більшість мешканців  вирішують скористатись саме нашими послугами, щоб підключитись до мережі інтернет. Також у вас є можливість замовити встановлення відео нагляду, VoIP/IP – телефонії, запросити спеціалістів провести сервісне обслуговування в мережі.

Надання сучасних телекомунікаційних послуг було б не можливим без створення власної, надійної, цифрової, опорної мережі передачі данних, без постійного моніторингу і цілодобової технічної підтримки, без високопрофесійного персоналу компанії. Всі ці чинники забезпечили заслужене визнання приватних та корпоративних користувачів. Ми є самодостатньою, повністю укомплектованою структурою. Іншими словами, відповідальність за якість виконаної роботи ми не перекладаємо на інших. 

Головною цінністю компанії ми вважаємо наших клієнтів, саме завдяки Вам, Newtelecom є кращим інтернет оператором в населених пунктах вздовж житомирської траси.